Szkółki narciarskie

Już od połowy września oferujemy atrakcyjną ofertę szkółek narciarskich, są one ciekawą alternatywą szkółek tenisowych, akrobatyki czy zajęć na basenie. Jest to wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się w grupach 5-8 osobowych i prowadzone są aż 4 razy w miesiącu!

Szkółki w ferie się NIE ODBYWAJĄ!!

Uczymy naszych kursantów od podstaw do jazdy sportowej. Zaczynamy powoli nauczać zjeżdżać pługiem, potem jazda równoległa i elementy slalomu na tyczkach. Lekcje odbywają się w soboty lub niedziele czyli cztery razy w miesiącu. Zajęcia trwają aż Dwie godziny   Na pierwsze zajęcia dla grup początkujących przychodzimy co najmniej PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego.

Ilość miejsc jest ograniczona!

  • Dni: Soboty lub niedziele.
  • Zajęcia: 4 spotkania w miesiącu (cena zawiera szkolenia instruktorskie)*.

Jeżeli dziecko nie posiada sprzętu jest możliwość wypożyczenia go do każdej lekcji, jest to koszt 20 zł.

*Koszt karnetu wynosi 15 zł za zajęcia ( do 8 zjazdów)

*W przypadku zapisu na mniej niż 4 zajęcia w miesiącu, koszt jednych zajęć wynosi 90zł (cena zawiera szkolenie instruktorskie).

Grupy zaawansowane są dla dzieci, które już znają podstawy carvingu lecz chcieliby podszkolić swoje umiejętności zjazdowe.  Na pierwsze zajęcia dla grup sportowych przychodzimy PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego.  Osoby nie posiadające sprzętu mogą go u nas nabyć.

Ilość miejsc jest ograniczona!

  • Zajęcia: 4 spotkań w miesiącu (cena zawiera szkolenia instruktorskie)*

Jeżeli dziecko nie posiada sprzętu jest możliwość wypożyczenia go do każdej lekcji, w cenie 20 zł.

Dokumenty podstawowe (do odczytu):

Miejsca parkingowe (na krótki parking) dla rodziców odbierających dzieci są dostępne pod samym ośrodkiem. Większy parking jest dostępny wzdłuż Parku Szczęśliwickiego przy ul. Drawskiej 22.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

  • telefoniczny pod numerem: 733 755 571
  • mailowy: biuro@2times.pl
  • i/lub +48 511 950 013