2 dniowy kurs dla dorosłych


gorka_szkoleniaNOWOŚĆ!

Już od grudnia oferujemy atrakcyjną ofertę szkoleń grupowych, które są ciekawą alternatywą szkółek tenisowych, akrobatyki czy zajęć na basenie. Jest to wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szkolenia grupowe obejmują tylko osoby początkujące, które chciałby nauczyć się kunsztu jazdy na nartach bądź snowboardzie. Można podszkolić na tych zajęciach zarówno swoje umiejętności jak i swojej pociechy mając ją cały czas na oku!

 

Zajęcia dla dorosłych i dzieciDokumentyDojazdPłatności

 

Kurs przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych, które w ciągu 2 dni nauczą się zjeżdżać pługiem oraz wjeżdżać orczykiem. Na pierwsze zajęcia przychodzimy PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego. Lekcje odbywają się w czwartek i piątek(18:00-20:00), bądź w sobotę i niedziele(17:00-19:00). Osoby nie posiadające sprzętu mogą go u nas wypożyczyć.

Ilość miejsc jest ograniczona!

  • Termin zajęć: Czwartek i piątek (18:00-20:00), lub
  • Termin zajęć: sobota i niedziela (17:00-19:00)
  • Koszt zajęć: 160 zł (cena obejmuje karnet – 2 zjazdy, oraz szkolenia instruktorskie)

 

grupowe_12

 

Dokumenty podstawowe (do odczytu):

  • Warunki rezygnacji i/lub zmiana terminu – brak zwrotów.

 

 

Miejsca parkingowe (na krótki parking) dla rodziców odbierających dzieci są dostępne pod samym ośrodkiem. Większy parking jest dostępny wzdłuż Parku Szczęśliwickiego przy ul. Drawskiej 22.

Podane ceny obowiązują wyłącznie na dwa dni przed rozpoczęciem zajęć, oraz przy wpłacie gotówkowej w naszej siedzibie na ulicy Drawska 22, przy stoku Górki Szczęśliwickiej. ( dodatkowa opłata może wynieść 50zł).

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

  • telefoniczny pod numerem: 733 755 571
  • mailowy: biuro@2Times.pl
  • i/lub +48 501 231 421 (koordynator)