Intensywny kurs dla dorosłych

NOWOŚĆ!

Już od grudnia oferujemy atrakcyjną ofertę szkoleń grupowych, które są ciekawą alternatywą szkółek tenisowych, akrobatyki czy zajęć na basenie. Jest to wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szkolenia grupowe obejmują tylko osoby początkujące, które chciałyby nauczyć się kunsztu jazdy na nartach bądź snowboardzie. Oferta ta przeznaczona jest dla osób dorosłych, które szybko i skutecznie chcą nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie. Każdy z uczestników ma aż 12 godzin jazdy! (3 tygodnie po 4 godziny).

12 godzin jazdy! (3 tygodnie po 4 godziny)

Intensywny kurs dla dorosłych przeznaczony jest dla osób, które nie miały styczności z nartami a po kursie będą potrafiły zjeżdżać z niebieskich tras.  Na pierwsze zajęcia przychodzimy PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego. Lekcje odbywają się w czwartki i piątki(18:00-20:00) lub soboty i niedziele(17:00-19:00). Osoby nie posiadające sprzętu mogą go u nas wypożyczyć lub nabyć. Gwarantujemy intensywny wysiłek z wymarzonym rezultatem.

ZAREZERWUJ

Ilość miejsc jest ograniczona!

 • Dni: Czwartek i Piątek ( 18:00 – 20:00 ), lub
 • Dni: Sobota i Niedziela ( 17:00 – 19:00 )
 • Koszt zajęć: 450 zł (cena obejmuje szkolenie z instruktorem)
 • Początek zajęć: grupy będą się konstytuować co tydzień, w każdy czwartek/piątek oraz sobotę/niedzielę.

WARUNKI REZYGNACJI

INFORMACJA ORGANIZATORA
Nazwa oferty: Kurs Narciarstwa i Snowboardu
Forma wypoczynku: Zajęcia narciarskie oraz snowboardowe
Miejsce zajęć sportowych w Polsce: Warszawa

Rezygnacja z turnusu
1.Istnieje jednorazowa, (odpłatna 50zł ) możliwość wymiany szkoleń, jeżeli Opiekun drogą mailową poinformuje Organizatora nie później niż w przeciągu 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Warunkiem koniecznym zmiany terminu jest posiadanie przez Organizatora wolnych miejsc.

2. Opiekun może zrezygnować z udziału w Szkoleniu, przesyłając oświadczenie na adres kontakt@2times.pl. Data wysłania maila informującego o rezygnacji, decyduje o wysokości zwrotu wpłaconej kwoty.

3. W przypadku rezygnacji z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora; osobie, która rezygnuje ze szkolenia, wypłaca się kwotę potrąconą o koszta rezygnacji uzależnione od daty rezygnacji.o rezygnacja na więcej niż 21 dni przed rozpoczęciem Turnusu – potrącane jest 0% wpłaty i/lub bezpłatne przeniesienie całej kwoty na inny turnus,

 • od 21 do 10 dni – potrącane jest 50% wartości wpłaty, lub przeniesie jej, z 0% potrąceniem na inny termin,
 • od 10 do 4 dni – przed rozpoczęciem turnusu powoduje całkowitą utratę całość ceny,
 • rezygnacja na mniej niż 4 dni przed rozpoczęciem się turnusu lub w czasie jego trwania, powoduje całkowitą utratę całość ceny i nie uprawnia do ubiegania się o zwrot wpłaconej kwoty.

4. Jeżeli organizator odwołuje turnus z przyczyn niezależnych od klienta (np. nie zebrania się wystarczającej liczby chętnych), klient ma prawo, według swojego wyboru:

 • dokonać zmiany na inny termin szkolenia, lub/i inną dostępną w ofercie formę szkolenia,
 • żądać natychmiastowego zwrotu wniesionej wpłaty.

5. Do 4 dni przed rozpoczęciem się turnusu, organizator ma prawo zaproponować zmianę na inną formę szkolenia lub zwrócić pełną kwotę wpłaty jaką dokonał już opiekun np. w przypadku braku minimalnej ilości chętnych.

 • Organizator zobowiązuje się do poinformowania drogą mailową o nastałej sytuacji nie później niż w przeciągu 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

6. Klient może zawrzeć umowę ubezpieczenia od kosztów odstąpienia od udziału w szkoleniu, stosownie do oferty ubezpieczycieli, w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym oferującym takie ubezpieczenie.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Kadra 2Times

Miejsca parkingowe (na krótki parking) dla rodziców odbierających dzieci są dostępne pod samym ośrodkiem. Większy parking jest dostępny wzdłuż Parku Szczęśliwickiego przy ul. Drawskiej 22.

Dodatkowe opłaty:

 1. Opłata za karnet na czas trwania kursu wynosi 15zł/1h. Opłata za karnet płatna jest razem z płatnością za kurs u instruktora. Opłata za karnet jest integralną częścią kursu.
 2. Opłata za sprzęt na czas trwania kursu wynosi 25zł/1h. Opłata za sprzęt płatna jest razem z kursem, ilość sprzętu jest ograniczona.
ZAREZERWUJ

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

 • telefoniczny pod numerem: 733 755 571
 • mailowy: biuro@2Times.pl
 • i/lub +48 501 231 421 (koordynator)