Intensywny kurs dla dorosłych


szkolenia_2hNOWOŚĆ!

Już od grudnia oferujemy atrakcyjną ofertę szkoleń grupowych, które są ciekawą alternatywą szkółek tenisowych, akrobatyki czy zajęć na basenie. Jest to wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szkolenia grupowe obejmują tylko osoby początkujące, które chciałby nauczyć się kunsztu jazdy na nartach bądź snowboardzie. Oferta ta przeznaczona jest dla osób dorosłych które szybko i skutecznie chcą nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie. Każdy z uczestników ma aż 12 godzin jazdy!(3 tygodnie po 4 godziny).

 

Intensywny kurs dla dorosłychDokumentyDojazdPłatności

 

Intensywny kurs dla dorosłych przeznaczony jest dla osób, które nie miały styczności z nartami a po kursie będą potrafiły zjeżdżać z niebieskich tras.  Na pierwsze zajęcia przychodzimy PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego. Lekcje odbywają się w czwartki i piątki(18:00-20:00) lub soboty i niedziele(17:00-19:00). Osoby nie posiadające sprzętu mogą go u nas nabyć. Gwarantujemy intensywny wysiłek z wymarzonym rezultatem.

Ilość miejsc jest ograniczona!

  • Dni: Czwartek i Piątek ( 18:00 – 20:00 ), lub
  • Dni: Sobota i Niedziela ( 17:00 – 19:00 )
  • Koszt zajęć: 450 zł (cena obejmuje karnet oraz szkolenia instruktorów)

 

grupowe_2

 

Dokumenty podstawowe (do odczytu):

 

 

Miejsca parkingowe (na krótki parking) dla rodziców odbierających dzieci są dostępne pod samym ośrodkiem. Większy parking jest dostępny wzdłuż Parku Szczęśliwickiego przy ul. Drawskiej 22.

Ceny przy wpłacie gotówkowej w naszej siedzibie na ulicy Drawska 22, przy stoku Górki Szczęśliwickiej.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

  • telefoniczny pod numerem: 733 755 571
  • mailowy: biuro@2Times.pl
  • i/lub +48 513 770 368 (koordynator ds. szkółek – Zachary)